Бухгалтерські послуги

Послуги бухгалтера в будь-якому місті України

Що є невід’ємною частиною великого підприємства або невеликого бізнесу? Правильно підраховані фінанси є запорукою успішної справи. Компанія Eko-Financе з легкістю надасть Вам бухгалтерські послуги в Україні. Наші співробітники – це професіонали. Хороша освіта і їх великий досвід забезпечить Вам порядок і стабільність в бухгалтерії Вашого бізнесу.

Торты на заказ

Чому обирають нас?

Скидки на торты

Охоплення

Ми знаходимся у кожному обласному центрі країни.

Дизайнерские торты

Швидкість

Всі наші замовлення ми робимо вчасно.

Гарантия качества тортов

Якість

Всі наші замовлення ми виконуємо якісно!

Скорость изготовления тортов

Знижки

Постійним клієнтам у нас завжди знижки.

де ми знаходимося

Як ми це робимо

Торты на заказ
Торти на замовлення

Фахівці нашої фірми стежать за новинами та змінами в законодавстві. Вони постійно відвідують курси підвищення кваліфікації, конференції та семінари. Завдяки високому професіоналізму і якісно налагодженій роботі з клієнтами ми є лідерами в області бухгалтерського обслуговування в Україні.

Ми уважно стежимо за політикою конфіденційності. Тому компанія не поширює особисту інформацію та залишає в таємниці своїх клієнтів і їх бізнес. Послуги, що надаються фірмою eko-finance:

 • Ведення обліку.
 • Контроль документації.
 • Відновлення документів.
 • Підбиття підсумків та створення статистики.
 • Контроль і допомогу в роботі з податковою службою.
 • Консультування щодо податків або іншого фінансового питання.

Ви можете звернутися в нашу фірму для отримання допомоги в роботі з податковою інспекцією. Ми допоможемо правильно сформувати реєстр податкового обліку. Наші фахівці розрахують податкову базу і складуть форму податкового планування.

Ви також отримаєте рекомендації по податковій виплаті. Наші співробітники з легкістю проконтролюють терміни податкової виплати.

Ми налагодимо роботу з виплатою зарплати Вашим співробітникам. Підрахуємо щомісячні виплати, премії, надбавки, пільги та інше. Ми проконтролюємо плату на спецфонд і страховку.

У переліку наших послуг є фінансова звітність. Ми складемо звіти за тими правилами, які Ви побажаєте. Це може бути як внутрішні корпоративні, так і державні стандарти. Звіти можуть бути на різні теми. Наприклад, це може бути формування бюджету або ж звіт за певний період часу.

У будь-який момент Ви можете зв’язатися з компанією для отримання консультації або вирішення питання. Наша фірма не залишить Вас без бухгалтера у відповідальний момент, адже наші співробітники здатні замінити один одного.

Звертаючись в нашу фірму, Ви отримаєте фахівців, які швидко вливаються в роботу. Вони не вимагають багато часу і не зупиняють роботу Вашого бізнесу.

Які бухгалтерські послуги в Україні ми надаємо?

У переліку послуг нашої фірми є і бухгалтерський супровід в Україні. Це склад кількох заходів для успішної роботи Вашого бізнесу. До цього переліку входить:

 • Робота з податковою службою.
 • Нарахування зарплати співробітникам.
 • Контроль обороту фінансів.
 • Робота зі звітами.
 • Консультації в будь-який час.

Чому для бухгалтерського супроводу в Україні варто вибрати нашу компанію?

Дуже нелегко знайти якісні послуги бухгалтера в Україні. Серед багатьох варіантів потрібно вибрати найкращі, тому, обираючи Eko-Finance, ви отримуєте команду професіоналів, для яких на першому місці завжди стоїть результат.

Наші співробітники мають великий досвід, що допоможе вирішити потрібні Вам питання. Ми надаємо бухгалтерські послуги для різного виду бізнесу і стикаємося з різноманітними моментами і нюансами бухгалтерської справи.

Користуючись послугами нашої фірми, Ви отримаєте:

 • Гарантію про виконану роботу.
 • Зв’язок з бухгалтером в будь-який момент.
 • Досвідчених і розумних фахівців.

Вартість бухгалтерських послуг в Україні відповідає ринковими розцінками. Це ще один привід вибрати саме нашу компанію, так як у нас одні з найнижчих цін на ринку.

Наявність поруч хорошої бухгалтерської фірми суттєво спростить Ваше життя. Вибираючи нас, Вам більше не доведеться цілодобово думати про роботу бухгалтерії. Ми зробимо всю складну і заплутану роботу за Вас.

Узнать о тортах на заказ

Залишилися питання?

ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ!
ми будемо раді вам допомогти